info@harasta-nabytek.cz
+420 605 712 422

Naše firma Harašta nábytek se od roku 2002 zabývá výrobou nábytku na zakázku, vybavováním interiérů.

Předmětem naší práce jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětský nábytek, studentský nábytek, obývací pokoje, vybavení kanceláří, firem, recepcí. Vyrábíme nábytek z lamina, dýhy, mdf desek, které lze upravovat do vysokého lesku.

Interiéry na klíč

Veškerý nábytek zaměříme, dovezeme a namontujeme. Spolupracujeme s dalšími firmami v oboru. Instalo, elektro, obklady, sádrokartony, dveře. Jsme schopni vyrobit nejen nábytek na zakázku, ale také vybavit interiér. Od prvotního návrhu po předání tzv. na klíč.

Výroba nábytku na zakázku

kuchyňských linek můžeme nabídnout otevírání různým způsobem. Pro různý prostor se hodí různý způsob přístupu do skříněk. Nabízíme varianty výklopů, skládaných dveří, posuvných, bezuchytkové otevírání, řadu výsuvů, výklopů a košů pro snadnou obsluhu vaší nové kuchyně. Při navrhování kuchyňské linky hledíme nejen na design, ale i na logické uspořádání a volbu nejvhodnějšího kování.

Do kuchyní dodáváme spotřebiče všech dostupných značek na trhu. Kuchyňské desky použité na kuchyně jsou odolné vůči vysokým teplotám, vodě a částečně i poškrábání. Nejčastěji dodáváme desky tzv. postforming, ale v nabídce máme i desky z přírodního kamene a dodáváme i variantu, ve které lze dosáhnout plochy bez jediného viditelného spoje.

Nábytek Harašta

Nábytek Harašta

Michal Harašta
Křižíkova 68i, 612 00 Brno
IČ: 68680929, DIČ: 8104174001

Firma se nachází v areálu Královopolské strojírny.

+420 605 712 422
info@nabytek-harasta.cz